Strategia

Wizja

„W globalnym świecie jutra jednostki i firmy skupiają się na realizacji swoich strategicznych działań wykorzystując pełnię potencjału ludzkiego, a większość decyzji i działań na poziomie operacyjnym realizowane jest przez inteligentne systemy na bazie samodzielnej analizy danych pochodzących z dowolnych źródeł”

Misja

Pomagamy globalnym klientom w ich rozwoju poprzez budowę inteligentnych usług cyfrowych integrujących systemy oprogramowania, urządzenia mobilne i sensory.

Kompetencje

SPECJALIZACJA
Specjalizujemy się w realizacji projektów dla klientów, którzy w swojej działalności intensywnie wykorzystują technologie internetowe i urządzenia mobilne oraz klientów, którzy całkowicie funkcjonują w tej przestrzeni oferując zaawansowane usługi swoim odbiorcom. Nasze multidyscyplinarne podejście, umożliwia nam kompleksową realizację projektów.

ZESPOŁY
Zespoły: programistyczny, analityczny, serwisu, konsultingu, sprzedaży przenikają się, kooperują i dzielą wiedzą przy dostarczaniu najlepiej dostosowanych systemów dla naszych Klientów. Duża część pracowników Softline jest z nami od wielu lat, posiadamy stały zespół nie tylko bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników ale i sprawdzonych w najtrudniejszych projektach. Czołowi pracownicy wokół których budujemy zespoły kompetencji są z nami „od zawsze”.

METODYKA
Projekty realizujemy w oparciu o najnowsze i sprawdzone standardy w warstwie zarządczej i narzędziowej. Nasze kompetencje rozciągają się od zagadnień związanych z wirtualizacją infrastruktury informatycznej i rozwiązań chmur hybrydowych do budowy systemów informatycznych intensywnie wykorzystujących możliwości nowoczesnych urządzeń mobilnych wraz z ekosystemem sensorów i przełączników.

Dlaczego Softline?

 • Ponad 100 udanych projektów IT
 • 16 lat doświadczenia na rynku IT
 • Największy projekt : Główny Urząd Statystyczny
  24 tys. użytkowników mobilnych
  (Powszechny Spis Rolny 2010 , Narodowy Spis Powszechny 2011)
 • Pierwszy w Polsce ECOSYSTEM dla firm konwojowych
  zintegrowany z bankami
 • Ponad 120 tys. udzielonych licencji (4mPower)
 • Współpraca z zewnętrznymi systemami
  np. SAP, Microsoft Dynamics, Comarch, Symfonia, Teta i wiele innych
 • Rozwiązania dla międzynarodowych korporacji
 • Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  związane z szyfrowaniem danych, autoryzacją dostępu,
  możliwości pracy w wydzielonej sieci VPN, współpracy z GIODO

Bazując na zdobytej wiedzy, dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w branży, namawiamy naszych klientów do pracy na kompetencjach, dojrzałych decyzjach i wdrażaniu wyłącznie systemów eksperckich. Podkreślamy, że branże są tylko pozornie podobne, jednak procesowo wymagają często innego podejścia. 

Zarząd

Paweł Merchelski
Prezes Zarządu
Maria Gołaś - Merchelska
Vice Prezes Zarządu
dr inż. Adam Kuźminski
Członek Zarządu, Dyrektor IT